PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313266}

Horoskop śmierci 2

Le maître du Zodiaque
7,7 1 839
ocen
7,7 10 1 1839
Horoskop śmierci 2
powrót do forum serialu Horoskop śmierci 2

Pierwsza czesc miala bardziej logiczna i spojna akcje. Teraz glowni bohaterowie strasznie miotaja sie po ekranie. Esther i Keller na przemian wyznaja sobie milosc i sie kloca. Robia sobie na zlosc sypiajac na boku z kim popadnie. Na dodatek chwilami mam wrazenie, ze scenarzysci juz sami gubia sie w tych powiazaniach morderczo-rodzinnych. Szkoda, bo pomysl fajny, a Huster jest super facet.
Esther za to sama nie wie czego tak naprawde chce. I tak w ogole troche za duzo w drugiej serii jest proznej bieganiny, a za malo glowkowania. Pierwsza seria byla lepsza.

popow

Tu się z tobą zgodzę, że jedynka miała bardziej poukładaną akcję. A jeśli chodzi o to, że główni bohaterowie się kłócą, to raczej Esther go odtrąca, a Keller nadal ją kocha. A sypiają z innymi żeby o sobie zapomnieć!(lol) Z tego co pamiętam to nie było chyba powiedziane dokładnie co się wydarzyło 2 lata wcześniej, więc nie wiadomo dlaczego ona wyjechała do USA. A propos próżnej bieganiny, to chyba dobrze, że bohaterowie są trochę zagubieni i co odcinek dowiadują się czegoś nowego o sobie i innych. Bo inaczej wyszedł by nam drugi Kod Da Vinci, gdzie co parę sekund rozwiązali tajemnicę, której przez setki lat nikt nie odkrył :)
Mnie się bardzo podoba ta nowa seria, tak jak i pierwsza.

popow

Moim zdaniem seria I była o wiele lepsza niz II. W ogóle ta I seria to coś pięknego.

popow

Oczywiście że pierwsza była lepsza. Moim zdaniem, w drugiej serii scenarzyści za mocno przekombinowali fabułę. Druga seria był zakręcona tak, że wszystko przestało być logiczne. Oraz przestawało się pokrywać z pierwszą, świetną serią.

ocenił(a) serial na 9
AnixKajol

Dla mnie jedynka jak najbardziej łączy się z dwójką i jest logicznie poukładana. Fakt, w drugiej rażą kombinacje, ale w końcu to serial, który ma za zadanie wzbudzać zainteresowanie kolejnym odcinkiem.

ocenił(a) serial na 8
popow

Też myślę, że jedynka bała lepsza, ale i dwójka jest genialna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones