PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824118}

The Coach

Trener
7,1 776
ocen
7,1 10 1 776
Trener
powrót do forum filmu Trener

Bo filmy rosyjskie od razu można wyczuc jak są kręcone nie są najwyższych lotów , Nie wiem może to jest to że rosyjski jakoś tak nie wpada w ucho..
Minusy owszem były ale w sumie szybko ogląda się ten film, fajny motywator z tego trenera wuja powinien pójść na L4 i właśnie to co zrobił piłkarzom trening w tej stoczni Kopacze tak powinno trenować..
Dużym plusem jest to że kamera chodzi tak jak grają , po prostu można odnieść wrażenie jakby się grało w FIFĘ..
na pewno kolejny plus to że każde marzenia są do spełnienia czy to jako piłkarz sportowiec Czy w normalnym życiu przede wszystkim wystarczy uwierzyć w siebie...
Film na pewno jak najbardziej do obejrzenia A czy się spodoba kwestia gustu...

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

Osobiście Ci powiem, że jestem zdziwiony tym, jak to nagrali Rosjanie, Jestem trochę uprzedzony co do ich filmów, jednak ten mnie bardzo zaskoczył i to pozytywnie. Człowiek się identyfikuje z zespołem, a sama fabuła filmu jest w porządku napisana, choć przewidywalna. Tutaj raczej zwróciłbym większą uwagę na pasję, niż na marzenia. Człowiek z pasją i z determinacją osiągnie bardzo wiele, chociaż tutaj dla głównego bohatera trochę pomogli :)

cceezzaarryy

no tak zgadza sie madrego zawsze milo posluchac hehe,dobrze to ujoles ,moze tez malo rosyjskich sie oglada filmow takie wrazenie,a amerykanskie tak naprawde wszystko tak samo co drugi podobna fabula...dlaczego czasme fajnie odskoczyc czy to rosyjski,azjatycki,szwecki badz norweski no i francuskie tez sa dobre.

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

eee tam, pochlebiasz mi-nie potrzebnie. Polecam kino duńskie, zaskoczony? Chcesz tytuły?

cceezzaarryy

no czasem sie ogladalo dunskie ale rzadko ogollem skandynawskie filmy sa na dobrym poziomie no jakies takie na niedziele jak najbardziej Ze pewnie...

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

Przypadkowo trafiłem na ten film i jestem miło zaskoczony... Pamietacie film gol i gol2? Ten rosyjski, gdzie główną postacią jest tytułowy trener jest dużo lepszy :) jesli chodzi o warsztat techniczny to jest rewelacyjnie- praca kamery, montaż i dźwięk na kosmicznym poziomie. Fabularnie jest więcej jak przyzwoicie, nic tylko polecić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones