PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703}

Spaleni słońcem

Utomlyonnye solntsem
7,9 24 265
ocen
7,9 10 1 24265
7,8 15
ocen krytyków
Spaleni słońcem
powrót do forum filmu Spaleni słońcem

Spaleni słońcem to jeden z najlepszych filmów jakie pojawiły się w przybytku X muzy. Film pod każdym względem doskonały świetna gra aktorska, wielkie brawa dla dziewczynki grającej córeczkę gen. Kotowa, wspaniała nastrojowa i wciągająca w akcję filmu muzyka oraz zdjęcia pokazujące życie na wsi w związku radzieckim lat 20 tych minionego wieku.
Jak znajdę więcej czasu zrecenzuję film.

Film, który każdy dojrzały widz powinien obejrzeć!

przemek__81

nie wiem czy się nie mylę, ale nie ma chyba innej kinematografii oprócz "filmowej"

do_jarka

Też myślę, że raczej nie ma........................

do_jarka

Też tak mi się wydaje..........................................................

ocenił(a) film na 10
przemek__81

przyznam rację do kinematografii filmowej ;)

przemek__81

Kurcze ruskie umieją robić niezłe kino :0 Pomimo tego, że w film toczy się troszeczkę w ślimaczym tempie, to jednak rekompensuje nam tą niedogodność świetnym klimatem i świetną fabułą. Najbardziej podobała mi się w tym filmie przewrotność losu, który z "kata" białych czyni ich ofiarę i na odwrót. :)

ocenił(a) film na 10
przemek__81

Zgadzam się, świetny film, który na długo zostaje w pamięci. Właściwie to na zawsze...

ocenił(a) film na 9
goldfish

tak to najlepsze określenie względem tego filmu - pozostaje w pamięci na zawsze - czy potrzeba lepszej rekomendacji ? chyba nie ..

ocenił(a) film na 10
przemek__81

Film nie pokazywał życia na wsi bo to była czysta propaganda przez większość filmu.W końcówce wszystko się rozpadło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones