PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703}

Spaleni słońcem

Utomlyonnye solntsem
7,9 24 277
ocen
7,9 10 1 24277
7,8 15
ocen krytyków
Spaleni słońcem
powrót do forum filmu Spaleni słońcem

j.w. ;) w cenie 4,99 PLN :)
Dotychczas ukazaly sie :
1. Pulp Fiction
2. Czas Apokalipsy: Powrot
3. Cinema Paradiso
4.Biegnij Lola biegnij
5.i kolejny to bedzie wlasnie Spaleni Sloncem

Cena dobra i warto ;)

użytkownik usunięty
Camel

To będzie ostatni film z serii? Czy może będzie coś jeszcze po nim?

nie do koca to rozumiem ale wcześniej gdzieś się reklamowali, że to będzie 80 filmów...zapewniał mnie o tym kumpel ale nie do końca mu wierzę :P

choć sądzę, że co najmniej 20 będzie

nie mam pojecia czy to bedzie ostatni czy nie.
na pudelkach niby jest napisane ze seria nr 1 ale czy akurat ten 5 bedzie ostatnim serii pierwszej to nie wiem.
ale bardzo prawdopodobne ze jeszcze jakies filmy beda ;)

Camel

Coś mi się wydaje, że na tym 5 filmie seria się skończy.
Na ostatniej stronie magazynu Dziennik Kultura z którym dołączano film zawsze była reklama serii ze zdjęciem niejakiego Roberta Gonera. Tam była pokazana okładka przyszłego filmu a za nią kolejna, lecz z zamazanym tytułem. Tym razem jest okładka 5 filmu Spaleni Słońcem, ale szóstego za nim nie widać...

W sumie jeśli ma się utrzymywać taka tendencja spadkowa jaką można zaobserwować teraz (dwa pierwsze filmy genialne... potem już średnio) to niech lepiej przerwą pierwszą serię, dobrze przemyślą jakie filmy pojawią się w kolejnej i dopiero wtedy niech dodają filmy.

ocenił(a) film na 2
Murdoc

co do reklam się zgadzam niemniej w gazecie z "Cinema parzadiso" było widać pudełka z rozmazanymi tytułami jednak można było dojżeć numerki 4,3,6. Osobiście również słyszałem o 80 filmach, jednak w 8 seriach po 10 filmów (z kilku miesięcznymi przerwami !!)

a co do jakości filmów niezgadzam się z tendencją spadkową najlepszy film moim zdaniem z dziennika to "Cinema paradiso" a pozostałe są na równi ("spaleni słońcem" jeszcze nie widziałem). Ale to jurz kwestja gustu, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutje.

ocenił(a) film na 2
Stachu_c

Sorry pomyłka

można było dojżeć numerki 4,5,6. a nie 4,3,6

Stachu_c

mi takze obilo sie o uczy ze ma byc 80 filmow. Miejmy nadzieje, ze tak bedzie. Jak narazie jestem zachwycony tytulami, ktore zaoferowali :)

ocenił(a) film na 2
jazz_3

23 lutego w gazecie wyborczej - "Kundun" Martina Scorsese

ocenił(a) film na 2
Stachu_c

No i skończyła się kinoteka dziennika (seria I)

Za tydzień nowa II seria "Wielcy w obiektywie" 23 lutego "Aviator" a kolejny film jaki dadzą to "Marzyciel"

Stachu_c

Natychmiast nasuwa sie pytanie czy cena sie nie zmieni ?? Może ktos odpowiedzieć ??

Stachu_c

ską masz to info o drugiej serii? jesli skądś z neta to podaj linka :p
z gory dzieki :D
jesli aviator i marzyciel będa za 5złotych to kupie na pewno..

ocenił(a) film na 2
davemaster

wiem o II serii z ulotki dołączonej do "Spaleni słońcem"

link do zeskanowanej ulotki:

http://www.imagic.pl/pupload/view/19114

Stachu_c

Czy opłaca się "Aviatora" zakupywać",czylepiej sobie darować, bo przeważają negatywne opinie o tym filmie (nudny, za długi). Natomiast "marzyciela" napewno kupie.

ocenił(a) film na 9
jakuza22

marzyciela trudno nie miec bo byl tysiac razy w gazetach za to kupie aviatora bo za taka cene to nie szkoda ryzykowac.osobiscie nie mam pojecia jakie filmy moga znalezc sie w kolekcji "wielcy w obiektywie" obstawiam "malego budde" bernardo bertolucciego.ktos ma jeszcze jakies pomysly??

kowal17

w tej serii tematycznej mogą dać choćby : "Amadeusza" albo "skandalista Larry Flynt" oba Formana, "The Doors" Stone'a,"Ed wood" Burtona, "Mój Nikifor" Krauzego, "Gandhi" albo "Chaplin" Attenborough, "Ali" Manna, sporo tego jest, ciekawe czy seria uwzględnia też kobiece postacie.

ocenił(a) film na 2
jakuza22

2 marca będzie w gazecie wyborczej ''Gandhi'' Richarda Attenborough

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones